Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekrutacja do administracji prywatnego serwera MT2 hard


Vann39

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam poszukujemy

questera

technika

grafika

moderatora forum

moderatora ts

Pod koniec czerwca ma ruszyć prywatny serwer hard, lecz żeby wszystko dopiąc na ostatni guźik musimy wszystko dopracować serwer Beta już stoi
Mamy do zaoferowania ;
-"czas próby" jeśli administracja serwera Beta sprawdzi się zostanie ona na oficjalu,
- bardzo ciekawy rozwój misji
- nowy system podnoszenia umiejętności (m,g,p)

Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt
GG ; 43107810

Opublikowano

Macie to do zaoferowania

 

-"czas próby" jeśli administracja serwera Beta sprawdzi się zostanie ona na oficjalu,
- bardzo ciekawy rozwój misji
- nowy system podnoszenia umiejętności (m,g,p)

 

tylko

 

1.Ktoś ma odjebać całą robotę a nie bd na officialu

2.Macie taki rozwój misji że szukacie Questera

3.Nowość M/G/P

4.Nie Polecam po ogłoszeniu widać że jakieś Gunwo

5.

 

Witam poszukujemy

questera

technika

grafika

moderatora forum

moderatora ts

 

a ty co robisz.?

54010287442563618639.png

Opublikowano

Fac. nie oceniaj po okładce -,-...

 

Ten twój serwer był i jest gównem oraz jest z nim mieszany... Więc po co komentujesz nie wiedząc jaki jest ten człowiek? Ale przecież w Polsce to normalne bo każdy do każdego czuje nienawiść... Idź lepiej zagłosować dalej na PO itp. to podniesiesz poziom adrenaliny we wszystkich ciałach..

                                                                            87225705356827008866.png

Opublikowano

Fac. nie oceniaj po okładce -,-...

 

Ten twój serwer był i jest gównem oraz jest z nim mieszany... Więc po co komentujesz nie wiedząc jaki jest ten człowiek? Ale przecież w Polsce to normalne bo każdy do każdego czuje nienawiść... Idź lepiej zagłosować dalej na PO itp. to podniesiesz poziom adrenaliny we wszystkich ciałach..

Tylko że mój serwer wystartował.

 

Ogólnie nie Polecam.

 

ponawiam pytanie

 

czym się zajmujesz. ??

54010287442563618639.png

Opublikowano

@Up. Każdy serwer może wystartować :< Nawet gotowiec ;]

 

@Topic. Ino nie polecam.

                                                                            87225705356827008866.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...